12к ЗООМ 4К Видео конференција са ХДМИ УСБ пое НДИ
Модел бр .:Тево{ 1}}вл12у НДИ
* 12к оптички зум
* Сони ИМКС 415 1 / 2,8 "ЦМОС сензор, 8.29 Мега пиксела
* УХД4К квалитет слике, широки угао прегледа
* ХДМИ УСБ, РЈ45 Видео излаз (Подршка Пое и ИП стреаминг)
* Тачно, глатко и тихо ПТЗ покрет (ПАН: 350 степени, нагиб: 180 степени)
* 2Д и 3Д НР за најбољи квалитет видео записа у различитим условима осветљења
* Предајте: 10 путем даљинског подешавања ИР (256 Виа РС232)
* Подршка Висца, Пелцо - П, и Пелцо - Д Протокол, РС232 / РС485 / ИП / ИР даљински управљач
* Мрежни протокол: НДИ|ХКС2, СРТ, ТЦП / ИП, ХТТП, РТСП, РТМП, ОВК, ДХЦП, Мултицаст итд.
* Подршка постављању радне површине, монтирање плафона, носач зида и стана (обрнуто)
* Подршка ПоЕ / НДИ: Може да напајање, контролу, постави и прегледате видео преко једног Етхернет кабла.
- Брза испорука
- Осигурање квалитета
- 24/7 корисничка служба
Представљање производа

ВЛ12У 4К камера је опремљена Пое, УСБ3.0, Сони сензором, заиста 4к сочива, 12к оптичким зумом и ултра - ХД систему слике. Доноси оштри видео, изванредну боју и изузетну оптичку тачност. Изграђено је - у Ал технологији оптимизира равнотежу светлости како би се нагласио лица и пружио природно - изгледајући тонове коже чак и у пригушеним или позадинским условима. Поред тога, 12к оптички зум са 70,82 степени широк хоризонтални угао омогућава лако задовољење потреба средње до великих соба за састанке - величине.





| Модел бр. | ВЛ12У НДИ |
| Сензор слике | Сони имк 415 1 / 2,8 "ЦМОС |
| Ефективни пиксели | 8,29МП, 16: 9 |
| Видео формат | ХДМИ (4кп @ 30 / 25фпс, 1080п @ 60/50/30/25ФПС, 720п @ 60/50/30/25ФПС); УСБ3.0 (3840 * 2160п @ 30фпс, 2560 * 1440п @ 30фпс, 1920 * 1080п @ 30фпс, 1280 * 720п @ 30фпс, 640 * 480п @ 30фпс, 320 * 240п @ 30фпс; ИУИ2 / НВ12 / ХП6); ИУИ2 / НВ12 / Х.264 / Х.265 / МЈПГ; |
| Оптички зум | 12к зумирање |
| Сочива | ф =3.9-46.8 мм |
| Отвор бленде | F1.6-F2.8 |
| Хоризонтални угао | 70,82 степени (В) -6,48 степени (Т) |
| Вертикални угао | 47,72 степена (В) -73,66 степен (Т) |
| Дијагонални угао | 78.58 степени (В) -7.42 степен (Т) |
| Накнада за позадинско осветљење | Подршка |
| Снр | >50дБ |
| Фокус | Ауто / приручник |
| Дигитално смањење буке | 2Д и 3Д смањење буке |
| Изложеност | Ауто / приручник |
| Видео интерфејси | ХДМИ, УСБ3.0 Ц, РЈ45 |
| Формат компресије видео записа | Х.264, Х.265, МЈПГ, ИУИ2 |
| Лан | 10М / 100М адаптивни Етхернет порт; Подршка Пое ИЕЕЕ802.3аф |
| Мрежни протокол | НДИ|ХКС2, РТСП, РТМП, ОВК, ГБ28181; Подршка Висца преко ИП-а |
| Контролни протокол | Висца / Пелцо - Д / Пелцо - п; Брзина бауда: 38400/9600/4800/2400 |
| Контролни интерфејс | РС232 (само улаз), РС485, УСБ3.0 Ц (УВЦ1.1), РЈ45 |
| ПАН / ТИЛТ РОТАТИОН | ± 175 степени, -90 степени-+90 степен |
| Брзина контроле пан | 0.1 -80 степен / сек |
| Брзина контроле нагиба | 0.1 -60 степен / сек |
| Подешени број | Корисник може поставити до 255 пресеката (10 претирача од ИР Ремоте) |
| Оперативни системи | Виндовс 7, Виндовс 8.1, Виндовс 10, Виндовс 11; Андроид, Мац ОС ™ 10.10 или новији, Линук (потребан за подршку УВЦ-у) |
| Улазни напон | ДЦ 12В |
| Улазна струја | 2.0а (мак.) |
| Потрошња енергије | 13в (мак.) |
| Температура чувања | -20 степена до 60 степени |
| Влажност складиштења | 20% -90% РХ |
| Радна температура | 0 степени до 40 степени |
| Радна влажност | 20% -80% РХ |
| Димензија (В * Х * Д) | 171.6 * 192,6 * 171,6 мм / 260 * 217 * 197мм (пре / после паковања) |
| N.W. / G.W. | 1.35кг / 2,05кг (мрежа / бруто тежина) |
| Прибор | 1 к камера; 1 к УСБ кабл; 1 к Адаптер за напајање; 1к ИР даљински управљач; 1 к зидни носач; 1 к приручник |
| МФГ. Гаранција | 3 године Стандардни делови и радна гаранција |
Popularne oznake: 12к ЗООМ 4К Видео конференција са ХДМИ УСБ Пое НДИ, Кина, Произвођачи, Велепродаја, цена, ниска цена, направљена у Кини
Можда ти се такође свиђа
-

Најбоља видео веб камера са 4К 30фпс за скипе и виде...
-

4К УСБ 2.0 ПТЗ камера за видео конференције ИР даљин...
-

4К видео конференција о камеру Теле - Решење за сусрет
-

Веб камера ФХД 4К са саграђеним - у микрофону за скипе
-

4к зум ЕПТЗ веб камера УСБ2.0 Видео излаз за видео к...
-

ВА300Ц 4К ЕПТЗ конференција веб камера ВебЦам УСБ за...






