
20к оптички зум са 4К60ФПС за конференцију или пренос уживо
Модел: ТЕВО - ВХД1080ПРО
Фиксна камера са фиксном фокусом
Елегантан и интелигентан дизајн
Плуг & Плаи УСБ2.0 Повезивање
Кристално Цлеар ХД1080П квалитет слике
Тачан, гладак и тих покрет ПТЗ-а
Пресет: 9 преко ИЦ даљинског подешавања (256 Виа РС232)
1 / 2,7 инчни висококвалитетни, 8МП (16: 9) ЦМОС сензор
Врхунски квалитет са пуним стакленим сочивима МАТЕРИЈАЛ МАТЕРИЈАЛА138 СТЕПЕНИ ВИДЕ ГООД Виев без дисторзија видео записа
- Брза испорука
- Осигурање квалитета
- 24/7 корисничка служба
Представљање производа
20к оптички зум са 4К60ФПС за конференцију или пренос уживо
* Тенвео УВ620А Ултра је професионални 4К @ 60фпс ПТЗ камера са 1 / 1,8 инчним ЦМОС сензором од 8,29МП који снима ултра - оштри УХД видео са живописним бојама, побољшаним ЛОВ-ом - лаким способностима и широко динамички распон (ВДР).
* Његов 20к оптички зум са 16к дигиталним продужењем пружа бешавну флексибилност уоквиривања, док 66,6 степени широко поље прегледа смешта велике просторе.
* Са АЛ - Покретним праћењем Хуманоида, Пое-ом подршке и потпуним НДИ и Дантем - х, УВ620А Ултра омогућава високи - квалитет, низак - латентни ИП видео пренос видео записа - савршено за професионалну производњу уживо, емитовање, видео продукција и АВ апликације.

Мулти - подршка интерфејсаУСБ + ХДМИ + СДИ + ЛАН са ФУЛЛ НДИ®ХКС2и пое - врхунска флексибилност повезивања

УВ620А Ултра испоручује ултра - ниску латенцију (<500µs), broadcast-quality video over IP using Dante AV-H's standards-based SMPTE ST 2110 technology.
Са потпуном компатибилношћу преко ДАНТЕ екосистема - укључујући Данте контролер за Реал - временски усмјеравање, Данте, менаџер домена за безбедно распоређивање предузећа и директор Данте-а за централизовано управљање - камеру се неприметно интегрише у професионалне иП медијске токове.

Тенвео УВ620А Ултра запошљава напредне алгоритме дубоког учења са детекцијом хуманоида за испоруку професионалца - перформансама за праћење.
Његов Ал Процесор омогућава прецизно уоквиривање аутоматског прилагођавања композиције на основу предмета и количине, док адаптивно праћење осигурава глатко потрага за померањем субјеката са предвиђањем интелигентне брзине.
Саставши свест о сцени за аутоматско избегавање опструкције, ово интелигентно решење за праћење одржава конзистентне фокус и оптимално уоквиривање чак и у динамичној, мултимичној сређивању.

Тенвео је директно дизајнирајући, алат за производњу и продаја и продаја производа видео конференција.
Пружамо ОЕМ и ОДМ за наше купце!
Параметри производа:
| Модел бр. | ТЕВО - УВ620А ултра |
| Камера | |
| Сензор | 1/1.8'' |
| Ефективни пиксели | 8.42мпм |
| Видео сигнали | ХДМИ: 4кп40, 4кп59.94, 4кп50, 4кп30, 4кп25, 4кп29.97, 1080п60, 1080п50, 1080.06, 1080и50, 1080.09, 1080п59.94, 1080и59.94, 1080п40.94, 1080п40.97, 720п60.97, 720п60, 720п59,94; 3Г - СДИ: 1080п60, 1080п50, 1080п0, 1080п29,97, 1080п59,94, 1080п25; 1080и60, 1080и50, 1080и59,94; 720п60, 720п59,94; |
| Зум | 20к оптички зум |
| Сочива | ф =6.25 мм ~ 125мм |
| Отвор бленде | F1.58 ~ F3.95 |
| Хоризонтални угао | 59.6 степени ~ 3,5 степени |
| Вертикални угао | 35.7 степени ~ 2,0 степен |
| Дијагонални угао | 66.6 степен ~ 4,0 степен |
| Дигитални зум | 16X |
| Видео излаз | УСБ 2.0, ХДМИ, РЈ45, СДИ |
| Сигнални стандард | НТСЦ / ПАЛ |
| Контролни интерфејс | РС232, РС485, УСБ, мрежа |
| Затварач | 1/30s ~ 1/10000s |
| Баланс белог | Ауто, затворени, отворени, један притиснут, мануелни, вар |
| Накнада за позадинско осветљење | Подршка |
| Дигитално смањење буке | 3Д дигитално смањење буке |
| Брзина бауда | 2400/4800/9600/19200/38400/57600/115200 |
| Контролни протокол | Висца, Пелцо - Д, Пелцо - п |
| УСБ протокол | УВЦ 1.1 ~ 1.5 |
| Минимално осветљење | 0,5 ЛУКС @ (Ф1.8, АГЦ на) |
| Снр | Већи или једнак 55 дБ |
| Хоризонтална ротација | 350 степени (± 175 степени) 0,1 степен / С-100 степен / с |
| Вертикална ротација | 180 степени (± 90 степени) 0,1 степен / С-80 степен / с |
| Х & В Флип | Подршка |
| Слика замрзавање | Подршка |
| Пое | Подршка |
| Број унапред постављеног | 255 |
| Предодзорна тачност | 0,1 степен |
| ИПЦ карактеристике (ИП камера) | |
| Формат кодирања видео записа | Х.264 / Х.265 / МЈПЕГ |
| Видео ток | Главни ток, поднесак |
| Резолуција главног тока | 3840к2160,1920к1080,1280к720 итд. |
| Резолуција подноса | 720к480,320к240 итд. |
| Брзина видео записа | 32кбпс ~ 20480кбпс |
| Тип битног степена | Променљива стопа, фиксна стопа |
| Брзина кадрова | 50Хз: 1фпс ~ 50фпс 60Хз: 1фпс ~ 60фпс |
| Аудио компресија | ААЦ, Г711А |
| Брзина звука | 96кбпс, 128кбпс |
| Мрежни протокол | Данте АВ - Х, НДИ|ХКС2, СРТ, ТЦП / ИП, ХТТП, РТСП, РТМП (и), ОВКИФ, ДХЦП, ГБ / ТЦП / ДХЦП, ГБ / ТЦП / ТЦЛАСТ; ПОДРЖАВА ФУЛЛЛ НД |
| Улаз / излазни интерфејс | |
| ХД излаз | 1кхдми 1к3Г - СДИ: БНЦ тип, 800мвп - П, 75Ω, заједно до СМПТЕ 424М стандарда |
| Лан | 1КСРЈ45: 10М / 100М / 1000М Етхернет интерфејс |
| Аудио интерфејс | 1-ЦХ: 3,5 мм аудио интерфејс, линија у 1-ЦХ: 3,5 мм аудио интерфејс, линија |
| Усб | 1КСУСБ2.0: Упишите а |
| Комуникацијски интерфејс | 1КСРС232 Ин: 8пин мин дин, Максимална удаљеност: 30м, Протокол: Висца / Пелцо - Д / Пелцо - п 1КСРС232 Оут: 8пин мин дин, макс. 1КСРС485: 2Пин Пхоеник Порт, Максимална удаљеност: 1200м, Протокол: Висца / Пелцо - Д / Пелцо - п |
| Прикључак за напајање | Тип Јеита (ДЦ у 12В) |
| Генеричка спецификација | |
| Напајање | ДЦ 12В / 2А (мак) |
| Потрошња енергије | 24В (мак.) |
| Радна температура | 0 степени ~ 40 степени |
| Влажност рада | 20% -80% РХ |
| Температура чувања | -20 степена до 60 степени |
| Влажност складиштења | 20% -90% РХ |
| Величина производа | 156.1 * 176,4 * 175,3 мм / 285 * 217 * 197мм (пре / после паковања) |
| Тежина производа | 1.51кг / 2.6кг (мрежа / бруто тежина) |
Popularne oznake: 20к оптички зум са 4К60ФПС-ом за конференцију или пренос уживо, Кина, Произвођачи, Велепродаја, цена, ниска цена, направљена у Кини






