УСБ 4К веб камера са уграђеним микрофоном
Модел: ТЕВО-ВА4К
Широкоугаони објектив од 2,2 мм
Компактан све-у-једном дизајн
Плуг & Плаи УСБ повезивање
1/2.3 ЦМОС сензор (СОНИ ИМКС377)
11,10 мегапиксела
Аи аутоматско кадрирање на 2К резолуцији, наставите са праћењем и фокусирањем на звучник
Квалитет слике 4К (3840 к 2880), 2К (2560*1440), 1080П (1920*1080)
Уграђени 1 вишесмерни микрофон и 1 звучник
124 степена широко видно поље без изобличења
Компатибилан са било којом софтверском апликацијом за видео конференције и услугом у облаку
- Брза испорука
- Осигурање квалитета
- 24/7 корисничка служба
Представљање производа
Тенвео ВА4К 11МП 4К веб камераАи аутоматско кадрирање на 2К 124 степена ФОВ УСБ Типе-Ц са микрофоном и звучницима Ливинг Броадцаст Видео Цаллинг Цонференце ПЦ Веб












Тенвео ВА4К је конференцијска камера дизајнирана за Худдле собе и мале конференцијске сале. Са 1/2.3 ЦМОС сензором (СОНИ ИМКС377), сочивом од 2,2 мм, ултрашироким видним пољем од 124 степена, ВА4К чини све у конференцијској сали јасно видљивим. 4К УХД оптичко сочиво доноси изванредан видео квалитет за побољшање сарадње лицем у лице. Интегрисани аудио је оптимизован за мале просторе и пружа изузетно звучно искуство. Вишесмерни микрофон и звучник помажу да се звук обезбеди сјајан како изгледа. Са компактним све-у-једном дизајном, УСБ плуг анд плаи и једноставно ради са било којом софтверском апликацијом за видео конференције и услугама у облаку.
| Модел | ТЕВО-ВА4к |
| Име | Аудио и видео све у једној веб камери |
| Сензор слике | 1/2.3 ЦМОС сензор (СОНИ ИМКС377) |
| Ленс | 2,2 мм широк угао гледања |
| Ефективни пиксел | 11,10 мегапиксела |
| Зоом | Фиксни фокус |
| Интерфејс | Мицро УСБ2.{1}} |
| Формат видео компресије | МЈПЕГ,ИУВ |
| Резолуција | 4K(3840 x 2880), 2K(2560*1440),1080P(1920*1080) |
| Видно поље | Дијагонала: 124 степена, хоризонтална: 112 степена, вертикална: 82 степена |
| Минимално осветљење | 350Лук |
| Напајање | УСБ напајање, 5В, 70мА |
| Микрофон | Уграђена 2 омни усмерена микрофона |
| Спеакер | Уграђена 2 звучника |
| МОД | 50цм |
| Баланс белог | Ауто |
| ФПС | Макс. 30 кадрова у секунди (МЈПГ) |
| Дужина кабла | 3m |
| Систем подршке | Виндовс:10, 8.1, 8, 7 и мацОС 10.12-10.14,ОС Кс 10.8-10.11,Мац ОС Кс10.0-10.7 |
| Компатибилан софтвер | Зоом, Блуе Јеанс, Броадсофт, Старлеаф, Пекип, Видио, Гоогле Хангоутс, Иди на састанак итд |
| Прибор | УСБ кабл, упутство за употребу |
| Потрошња енергије | 2w |
| Фреквенција звучника | 20Хз-20КХз |
| Импеданса | 4Ω |
| Максимални излаз | 85дБ |
| Правац микрофона | Омнидирецтионал |
| Осетљивост | -33дБФС |
| Фреквенција микрофона | 20Хз-20КХз |
| Подигните домет (радио) | 3m |
| Величина производа | 262(Ш)×85,5(Д)×110(В)мм |
| Тежина производа | 0.33 g |
Popularne oznake: усб 4к веб камера са уграђеним микрофоном, Кина, произвођачи, велепродаја, цена, ниска цена, направљено у Кини
Можда ти се такође свиђа
-

20к оптички зум птз 1080и произвођача
-

Укључите и репродукујте звучник за радну конференциј...
-

Камера за видео конференцију са аутоматским фокусом
-

ТЕВО - ВХД12У и ТЕВО - М3Б ХДМИ УСБ камера 12к ЗООМ ...
-

ПТЗ видео камера са оптичким зумом од 20к за АИ{1}}п...
-

ТЕВО-ВА300Б Све у једном ЕПТЗ веб камера конференциј...





