АИ Ауто праћење уживо пренос ПТЗ камера 1080п @ 60фпс 30к оптички зум
Модел: Тево - ВХД630А
* 1/28''Сони ЦМОС, 2.07 мега пиксела, кристално чист ХД1080п @ 60фпс Видео Квалитет
* ГЛОЧИ ГЛОЧЕЊА 70 степени + 30 к оптички зум - погодан за средње до велике собе
* Пое је подржано
* Тачно, глатко и тихо ПТЗ покрет (ПАН: 350 степени, нагиб: 180 степени)
* 2Д и 3Д НР за најбољи квалитет видео записа у различитим условима осветљења
* УСБ / ХДМ1 / СДИ / РЈ45 Видео излази
* Подршка терминала за контролу подршке као што су џојстицкер тастатура (РС232, РС485) и ир даљинац
* Подршка монтирајте плафон, зидну монтирање и носач старта (обрнуто)
- Брза испорука
- Осигурање квалитета
- 24/7 корисничка служба
Представљање производа

ТЕНВЕО надограђен СДИ / ЛАН / ХДМИ / УСБ3.0 АИ - Праћење 30к 1080п 60фпс ПТЗ камераИдеалан је за хватање и стримирање црквених услуга, обожавања догађаја, владиних активности, конференција, концерата уживо, лансирање производа, студијске стриминг и емисије уживо.

Главне карактеристике:
* 1/28''Сони ЦМОС, 2.07 мега пиксела, кристално чисти ХД1080п @ 60фпс Видео квалитет,
* Смарт АУТО - праћење и аутоматски уоквиривање
* Напредно 2Д / 3Д технологија за смањење буке даље смањује буку током обезбеђивања велике јасноће слике
* Симултано 3Г - СДИ, ХДМИ, УСБ, ИП Стреаминг Видео Оут, лако за професионалну видео продукцију
* Вишеструки контролни протокол и мрежни протокол
* Подршка монтирајте плафон, зидну монтирање и носач старта (обрнуто)

Подешавање једноставног подешавања
Пређите на унапред постављене позиције (10 унапред подешавања путем ИР даљинског управљача, 255 Виа Пелцо, 64 Виа Висца) за затварање - горе секвенцу. Наведите РС485 и РС232 интерфејс за контролу тастатуре.

Универзална компатибилност
Ради са већином видео конференција и софтвера уживо, као што је ЗООМ, СКИПЕ, ОБС, Фацебоок Ливе, Вебек, Полицом, Мицрософт Линц, Цисцо и Блуејеанс итд.

Другачија метода контроле
Симултано УСБ, ХДМИ, 3Г - СДИ и ИП / НДИ видео излази. РС232 / РС485 / ИЦ даљинац са вишеструким управљањем и мрежним протоколом.

Вишеструка инсталација
Подршка радне површине, монтирање плафона, зидних носача и носач старта (обрнуто).

| Модел бр. | ТЕВО - ВХД630А |
| Сензор | 1/2.8'' |
| Ефективни пиксели | 2.07МП |
| Видео сигнали | 1080P60, 1080P59.94, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P25, 1080I60, 1080I59.94, 1080I50, 720P60, 720P59.94, 720P50 |
| Зум | 30к оптички зум |
| Сочива | ф =4.6 мм ~ 138мм |
| Отвор бленде | F1.8 ~ F3.6 |
| Хоризонтални угао | 62.3 степен ~ 2,31 степен |
| Вертикални угао | 36.1 Дипломирало ~ 1,29 степен |
| Дијагонални угао | 69,5 степени ~ 2,63 степен |
| Дигитални зум | 8X |
| Видео излаз | УСБ 3.0, ХДМИ, РЈ45, СДИ |
| Сигнални стандард | НТСЦ / ПАЛ |
| Контролни интерфејс | РС232, РС485, УСБ, мрежа |
| Затварач | 1/30s ~ 1/10000s |
| Баланс белог | Ауто, затворени, отворени, један притиснут, мануелни, вар |
| Накнада за позадинско осветљење | Подршка |
| Дигитално смањење буке | 2Д и 3Д дигитално смањење буке |
| Брзина бауда | 2400/4800/9600/19200/38400 |
| Контролни протокол | Висца, Пелцо - Д, Пелцо - п |
| УСБ протокол | УВЦ 1.1 |
| Минимално осветљење | 0,5 ЛУКС @ (Ф1.8, АГЦ на) |
| Снр | Већи или једнак 50 дБ |
| Хоризонтална ротација | 350 степени (± 175 степени) 0,1 степен / С-100 степен / с |
| Вертикална ротација | 180 степени (± 90 степени) 0,1 степен / С-80 степен С |
| Х & В Флип | Подршка |
| Слика замрзавање | Подршка |
| Пое | Подршка |
| Број унапред постављеног | 255 |
| Предодзорна тачност | 0,1 степен |
| ИПЦ карактеристике | |
| Формат кодирања видео записа | Х.264 / Х.265 / МЈПГ |
| Видео ток | Главни ток, поднесак |
| Резолуција главног тока | 1920к1080, 1280к720, 1024к576, 940к540, итд. |
| Резолуција подноса | 1280к720, 1024к576, 720к480, 720к408 итд. |
| Брзина видео записа | 32кбпс ~ 102400кбпс |
| Тип битног степена | Променљива стопа, фиксна стопа |
| Брзина кадрова | 50Хз: 1фпс ~ 50фпс, 60Хз: 1фпс ~ 60фпс |
| Аудио компресија | Аац |
| Брзина звука | 96кбпс, 128кбпс, 256кбпс |
| Мрежни протокол | Срт, ТЦП / ИП, ХТТП, РТСП, РТМП, ОнВИФ, ДХЦП, Мултицаст итд. |
| Улаз / излазни интерфејс | |
| ХД излаз | 1кхдми 1к3Г - СДИ: БНЦ тип, 800мвп - П, 75Ω, заједно до СМПТЕ 424М стандарда |
| Лан | 1КСРЈ45: 10М / 100М Етхернет интерфејс, ПоЕ (802.3аф) |
| Аудио интерфејс | 1-ЦХ: 3,5 мм аудио интерфејс, линија у 1-ЦХ: 3,5 мм аудио интерфејс, линија |
| Усб | 1КСУСБ3.0: Унесите женски прикључак |
| Комуникацијски интерфејс | 1КСРС232 Ин: 8пин мин дин, Максимална удаљеност: 30м, Протокол: Висца / Пелцо - Д / Пелцо - п 1КСРС232 Оут: 8пин мин дин, макс. 1КСРС485: 2Пин Пхоеник Порт, Максимална удаљеност: 1200м, Протокол: Висца / Пелцо - Д / Пелцо - п |
| Прикључак за напајање | Тип Јеита (ДЦ у 12В) |
| Општа спецификација | |
| Напајање | ДЦ 12В / 2А |
| Потрошња енергије | 12W |
| Величина производа | 247.1 * 152 * 169,6 мм / 285 * 217 * 197мм (пре / после паковања) |
| Тежина производа | 1.37кг / 2.45кг (мрежа / бруто тежина) |
Popularne oznake: АИ ауто праћење уживо преношење ПТЗ камера 1080п @ 60фпс 30к оптички зум, Кина, Произвођачи, Велепродаја, цена, ниска цена, направљена у Кини




