ХД видео конференцијски фотоапарат Мала камера са собом састанка
Модел: ТЕВО - ВХД3У
* 3к оптички зум
* Угао Виев Виев Гроунд
* 1 / 2.8''Сони ЦМОС сензор, 2.38 Мега пиксела, 1080п @ 60фпс
* ХДМИ УСБ видео излази
* Тачно, глатко и тихо ПТЗ покрет (ПАН: 350 степени, нагиб: 180 степени)
* 2Д и 3Д НР
* Предајте: 10 путем даљинског подешавања ИР (256 Виа РС232)
* Подршка Висца, Пелцо - П, и Пелцо - Д Протокол, РС232 / РС485 / ИП / ИР даљински управљач
* Подршка постављању радне површине, монтирање плафона, носач зида и стана (обрнуто)
* Компатибилан је са највише водећих софтвера и платформе видео конференција
- Брза испорука
- Осигурање квалитета
- 24/7 корисничка служба
Представљање производа
Тенвео ФХД Видео конференцијски фотоапарат Мала камера за састанке
- УСБ3.0 / ХДМИ / 1080п 60фпс / 3к оптички зум / широки фов

Надоградите своје искуство виртуалног сарадње саТенвео УСБ3.0 / ХДМИ 3к оптички зум ФХД Видео конференција Камера Мала сала за састанке.Крајње решење за хватање запањујућих визуала током видео конференција, обука групних тренинга, образовне седнице.
【𝟑𝐗 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐜𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 Тенвео ВХД3УПРО камера користи ЦМОС сензор који доноси 1080п ФХД 60ФПС ТРУЕ СЛИКА И може несметано показати читаву слику са широким углом угла. Помоћу брзог и прецизног аутоматског фокуса, можете слободно повећати све детаље које желите да представите. Нема сумње да конференцијски систем има најбоље перформансе за малу конференцијски зум.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧 / 𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 Тенвео ПТЗ камера може се на даљину управљати даљинским путем 350 степени (± 175 степени) хоризонтално и 180 степени (± 90 степени) вертикално на тачан, гладак и тихи начин. Такође је подршка од 10 поставки подешавања преко ИР даљинског управљача и доступан је за постављање до 255 унапред подешавања путем РС232 и РС485 интерфејса за професионалну контролу. Погодан начин може брзо да контролише ПТЗ камеру Пан, нагиб, зумира и премешта се на унапред постављену позицију за затварање - горе.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐧𝐞𝐜𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 Тенвео Видео конференцијска камера подржава видео излазне канале, укључујући УСБ3.0 и ХДМИ. Беспрекорно повежите се на популарне платформе видео конференција попут Скипеа, Зоом, ОПС и ИоуТубе-а путем УСБ3.0 или ХДМИ-ја. У међувремену, може истовремено излазити максимално 1080п @ 60фпс видео са ХДМИ ливе стреаминг (МЈПГ / Х.264 / Х.265). То је савршено решење за мала или средња група са пословним састанцима.

【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 ПТЗ камера може бити компатибилна са тренутним популарним софтвером за видео / састанке, укључујући зумирање, Скипе, ИоуТубе, Фацебоок Мессенгер, тимове, фацетиме, Гоогле Хангоут, Обс, Гоогле се састаје и тако даље. Подржава Виндовс 7 / 8.1 / 10, Мац ОС 10.10, Линук, Андроид или више. Камера за стриминг се такође широко користи на видео позивима, видео конференцијама, интернетским курсевима, преношењем цркве, предавање на факултету, теле - медицини, даљински тренинг, даљински интервјуи, едукација на удаљености

【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 Конференцијска веб камера подржава радну површину, монитор, стативу, зидну или плафонску монтажу (укључени вијци за зид и монтирање).

| Модел бр. | ТЕВО - ВХД3У |
| Сензор | 1/28''''''''''''''''Он ЦМОС |
| Ефективни пиксели | 2,38 мега пиксела |
| Видео сигнали | 1080п @ 60/50/30/25ФПС, 720п @ 60/50/30/25ФПС |
| Зум | 3к оптички зум |
| Сочива | ф =2.38-7 мм |
| Отвор бленде | F1.96-3.64 |
| Хоризонтални угао | 103.69 степен (В) -42.12 степен (Т) |
| Вертикални угао | 67,14 степена (В) -24,87 степени (Т) |
| Дијагонални угао | 113.91 степен (В) -47.55 степен (Т) |
| Видео излаз | УСБ 3.0, ХДМИ |
| Формат кодирања видео записа | Х.264, Х.265, МЈПГ, ИУИ2 |
| Резолуција видео записа | 1080п (1920 * 1080) итд |
| Сигнални стандард | НТСЦ / ПАЛ |
| Унапред подешени положај | Корисник може поставити до 255 пресеката (10 претирача од ИР Ремоте) |
| Контролни интерфејс | РС-232 (само улаз), РС-485, УСБ |
| Затварач | 1/30С-1 / 10000С, АУТО |
| Брзина бауда | 2400/4800/9600 / 38400бпс |
| Контролни протокол | Висца, Пелцо - Д, Пелцо - П (РС-232, РС-485) |
| УСБ протокол | УВЦ1.1 |
| Минимално осветљење | 0.1лук |
| Снр | Већи или једнак 50 дБ |
| Хоризонтална ротација | 350 степени (± 175 степени) 0,1 степен / С-100 степен / с |
| Вертикална ротација | 180 степени (± 90 степени) 0,1 степен / С-80 степен С |
| Напајање | ДЦ 12В / 2А |
| Потрошња енергије | 12W |
| Радна температура | 0 степени до 40 степени |
| Влажност рада | 20% -80% РХ |
| Температура чувања | -20 степена до 60 степени |
| Влажност складиштења | 20% -90% РХ |
| Величина производа | 247.1 * 152 * 169,6 мм / 285 * 217 * 197мм (пре / после паковања) |
| Тежина производа | 1.37кг / 2.45кг (мрежа / бруто тежина) |
Popularne oznake: ХД видео конференцијална камера Мала сала за састојаку, Кина, Произвођачи, Велепродаја, цена, Ниска цена, направљена у Кини












