УСБ ХДМИ сала за састанке са собом са 3к оптички зум
МОДЕЛ бр. :Тево-вл11Х
* 1 / 2.8''''''''они ЦМОС сензор
* 1080п @ 60фпс
* 11к оптички зум са 62,8 степени фов
* УСБ ХДМИ видео излази
* РС232 / РС485 за контролер џојстика
- Брза испорука
- Осигурање квалитета
- 24/7 корисничка служба
Представљање производа
ТЕНВЕО ВЛООП УСБ3. 0 / ХДМИ 11к оптички зум ФХД 1080п 60фпс ПТЗ конференцијски фотоапарат

Камера са собе за састанке конференције Снимите сваки МОМНЕТ у задивљујућој јасноћи 1080п 60фпс

Камера са собом састанка конференције са УСБ3. 0 ХДМИ видео излази, једноставан за употребу. и са РС232 / РС485 портова, једноставно за даљинско управљање


Универзална компатибилност

Подршка постављању радне површине, монтирање плафона, зидних носача и носач старта (обрнуто)


| Модел бр. | ТЕВО-ВЛ11Х |
| Сензор слике | 1/28''''''''''''''''Он ЦМОС |
| Ефективни пиксели | 2,38 мега пиксела |
| Видео формат | 1080п @ 60/50/30/25ФПС, 720п @ 60/50/30/25ФПС |
| Оптички зум | 10к оптички зум |
| Сочива | F1.8-2.6 |
| Отвор бленде | ф =5. 76-46. 09мм |
| Хоризонтални угао | 54,7 степени (В) -6. 8 степени (т) |
| Вертикални угао | 30.8 степени (В) -3. 8 степени (т) |
| Дијагонални угао | 62,8 степен (В) -7. 8 степени (Т) |
| Накнада за позадинско осветљење | Подршка |
| Снр | >50дБ |
| Фокус | Ауто / приручник |
| Дигитално смањење буке | 2Д и 3Д смањење буке |
| Изложеност | Ауто / приручник |
| Видео интерфејси | ХДМИ, УСБ3. 0 Ц |
| Формат компресије видео записа | Х.264, Х.265, МЈПГ, ИУИ2 |
| Контролни протокол | Висца / Пелцо-Д / Пелцо-П; Брзина бауда: 38400/9600/4800/2400 |
| Контролни интерфејс | РС232 (само улаз), РС485, УСБ3. 0 Ц (УВЦ1.1) |
| ПАН / ТИЛТ РОТАТИОН | ± 175 степени, -90 степен -+90 степен |
| Брзина контроле пан | 0}. 1 -80 Дипломирао / сек |
| Брзина контроле нагиба | 0}. 1 -60 Дипломирао / сек |
| Подешени број | Корисник може поставити до 255 пресеката (10 претирача од ИР Ремоте) |
| Оперативни системи | Виндовс 7, Виндовс 8.1, Виндовс 10, Виндовс 11; Андроид, Мац ОС ™ 10.10 или новији, Линук (потребан за подршку УВЦ-у) |
| Улазни напон | ДЦ 12В |
| Улазна струја | 2. 0 А (мак.) |
| Потрошња енергије | 13в (мак.) |
| Температура чувања | -20 степен до 60 степени |
| Влажност складиштења | 20% -90% РХ |
| Радна температура | 0 степен до 40 степени |
| Радна влажност | 20% -80% РХ |
| Димензија (В * Х * Д) | 171.6 * 192,6 * 171,6 мм / 260 * 217 * 197мм (пре / после паковања) |
| N.W. / G.W. | 1.35кг / 2,05кг (мрежа / бруто тежина) |
| Прибор | 1 к камера; 1 к УСБ кабл; 1 к Адаптер за напајање; 1к ИР даљински управљач; 1 к зидни носач; 1 к приручник |
| МФГ. Гаранција | 3 године Стандардни делови и радна гаранција |
Popularne oznake: УСБ ХДМИ сала за састанке са собом са 3к оптички зум, Кина, произвођачи, велепродаја, цена, ниска цена, направљена у Кини









