
Широкоугаона камера УСБ
4К резолуција УСБ2.0 видео излаз
Пан: {{0}} степен Нагиб: 0 степени ~120 степени
124 степена Широки угао фиксног фокуса
РС-232, РС-485, ИР даљински управљач
1/2,7" ХД Цолор ЦМОС 8 мегапиксела
Врхунски квалитет са материјалом од пуног стакла
- Брза испорука
- Осигурање квалитета
- 24/7 корисничка служба
Представљање производа
Широкоугаона камера УСБ ТЕВО-УХД4К


Преглед производа широкоугаоне УСБ камере:
Камера са фиксним фокусом Пан Тилт
Елегантан и интелигентан дизајн
Плуг & Плаи УСБ2.{1}} Повезивање
Кристално чист ХД1080П квалитет слике
Прецизно, глатко и тихо ПТЗ кретање
Унапред подешено: 9 преко ИР даљинског подешавања (256 преко РС232)
1/2,7 инча високог квалитета, 8,29 МП (16:9) ЦМОС сензор
Врхунски квалитет са материјалом од пуног стакла
Широко видно поље од 124 степена без изобличења видеа
Подршка за монтажу на плафон, зидну монтажу и носач за статив (Може се монтирати уназад)
2Д и 3Д НР за најбољи видео квалитет у различитим условима осветљења
Подржава Висца, Пелцо-П и Пелцо-Д протокол, РС232/РС485 контролу камере
Компатибилан са већином водећих софтвера и платформе за видео конференције



| Модел бр. | УХД4К |
| Сензор | 1/2.8''СОНИ ЦМОС |
| Ефективни пиксели | 8,29 мега пиксела |
| Видео сигнали | 4К@30/25фпс,2К@30/25фпс,1080п@30/25фпс |
| Зоом | 5к дигитални зум |
| Ленс | ф=2.2мм |
| Отвор бленде | F1.8 |
| Хоризонтал Англе | 124 степена |
| Вертикални угао | 71 степен |
| Дијагонални угао | 116 степени |
| Видео Оутпут | УСБ 2.{1}} |
| ЛАН | / |
| Мрежни протокол | / |
| Формат видео кодирања | МЈПЕГ, ИУИ2 |
| Видео Ресолутион | 4К (3840*2160) итд |
| Сигинал Стандард | НТСЦ/ПАЛ |
| Пресет Поситион | Корисник може да подеси до 64 унапред подешене вредности (10 унапред подешених помоћу ИЦ даљинског управљача) |
| Цонтро Интерфаце | РС-232 (само улаз), РС-485, УСБ |
| Затварач | 1/30с-1/10000с, аутоматски |
| Бауд Рате | 38400/9600бпс |
| Цонтрол Протоцол | ВИСЦА, ПЕЛЦО-Д, ПЕЛЦО-П(РС-232, РС485) |
| УСБ протокол | УВЦ1.1 |
| Минимално осветљење | 0.1Лук |
| СНР | Већа или једнака 50 дБ |
| Хоризонтална ротација | 350 степени (±175 степени) 0,1 степен/с-100 степен/с |
| Вертикална ротација | 180 степени (±90 степени) 0.1 степен/с-80 степен с |
| Повер Суппли | ДЦ 12В/2А |
| Потрошња енергије | 12W |
| Радна температура | 0 степен ~+50 степен |
| Радна влажност | 0~95% РХ |
| Величина производа | 212 * 160 * 172 мм / 260 * 217 * 197 мм (пре / после паковања) |
| Тежина производа | 1,25 кг/2,05 кг (нето / бруто тежина) |
Popularne oznake: широкоугаона камера усб, Кина, произвођачи, велепродаја, цена, ниска цена, направљено у Кини




