ХД видео камера ТЕВО-В1080
Mar 24, 2017
proizvod Детаљ
Модел НО .: ТЕВО-В1080
Тип: Видео конференцијски систем
Видео:
Заштитни знак: Тенвео
Спецификација: ЦЕ, ФЦЦ, РоХС
Порекло Схензхен
1 ТЕВО-В1080 је фиксни Фоцус, посебно је погодан за мале и средње величине конференцијској сали, учионице и сл
2 Он такође може да обезбеди савршен квалитет слике у условима слабог осветљења окружења, нарочито погодан за осветљење опште ситуације.
3 Максимална резолуција може да достигне 1920 * 1080, мак снага рам фреквенција може постићи 30ф / с, гарантују високе дефиниције, у исто време, такође може да задовољи потражњу на течно слике.
4 Сигнал-до-буке камере видео директно утицати на ефикасност код компресије слика високе резолуције Видео конференција телевизије терминала. ТЕВО-В1080 применити алгоритам за смањење носие на основу процене кретања, користећи нову генерацију сензора буке, ефикасно смањити буку.
5 Тево-108 користећи најсавременију ЦМОС сензор у индустрији која може да подржи ВДР (Виде Динамиц Ранге), јасно може снимити имагинг све сцену под јаким светлог и тамног контраста животне средине, као што је позадинско осветљење.
6 Тево-1080 обезбеђују Висца, ПЕЛЦО-Д
7 инфрацрвени даљински управљач пренос сигнала функција. Тево-1080 може бити у могућности да прими осим сопственог наменски даљински управљач сигнала, такође може да прими сигнал даљинског управљача од корисника, послати сигнал за видео конференције терминала тхроутх у Висца у луци.
| Спецификација производа | |
| видео формат | 1080п / |
| Број бауда | 9600 / 4800бпс |
| Тип сензора | ЦМОС 1 / 2.7инцх |
| пиксела сензора | 2.1миллион |
| Видео излаз | УСБ 2.0 |
| сигнал систем | 1080П () 720П (1280к720), ВГА (640к480) ЦАФ (352к288) |
| kontrola терминала | УСБ РС-232Ц, РС-485 (бидирецтионал) |
| баланс беле | Аутоматско / ручно |
| kompenzacija позадинског осветљења | Подршка |
| Број бауда | 9600 / 4800бпс |
| Пан брзина кретања | 1-280 ° / М |
| Брзина кретања еп | 1-100 ° / М |
| Пан опсег покрета | 360 ° |
| Пан скенирање аутоматски | подршка |
| boundary Сцан | 0-35 ° |
| Даљинско управљање | ИР Бежични даљински управљач П / Т |
| Тип протокола | ВИСЦА, Пелцо-Д, Пелцо-П |
| Адаптер за напајање | ДЦ 12В / 2.0А |
| disipacija | 12В |
| величина | 240 х 95 х 145мм / 330 х 285 х 130 мм (пре / после паковање) |
| боја | Силвер & Блацк |
| тежина | 600г / 1.66кг (пре / после паковање) |
| Радна температура | 0-50 ℃ |
Додај .: Роом511-514, Фенгтиан Нова технологија за изградњу, Северна Ксуеганг Роад, ЛОНГХУА нови дист. Схензхен.ЦН.
Тел: 86-13657740706
Факс: 86-755-85258499
ВхатсАпп: 008613657740706
Скипе: Рејчел Лијанг (008613657740706)
КК: 451810239
ВеЦхат: 13657740706





