1080П30 2.1МП УСБ 2.0 ПТЗ видео конференције ХД камера (ТЕВО-В1080)
Mar 24, 2017
Модел НО .: ТЕВО-В1080
Видео:
Боја: Сребрна
Време доставе: 2 дана након плаћања
Ефективно пиксела: 2.1 Мега Пикелс
Систем сигнала: 1080П / 30
Камера Контрола Интерфејс: РС-232Ц / РС 422
Заштитни знак: ТЕВО-В1080
Спецификација: 135 * 145 * 150
Тип: Камера за видео конференције
Сензор: 1 / 2.7 "Екмор ЦМОС
Објектив: Фиксни
Буилт-ин Видео излаз: УСБ 2.0,
Транспортно паковање: Боја кутија са ПЕ Фоам, Стронг Картон Међународни Стандардно паковање
Оригин: Кина
Преглед производа:
ТЕВО-В1080 комбинује 1080П Хигх дигитални видео излаз са погодности традиционалног УСБ 2.0, обезбеђујући метод за маркетинг за изградњу економски видео конференцију. УСБ 2.0, видео конференција камера, са 2.1 МП ЦМОС сензор боја, излазној високе резолуције квалитет слике слику која достигне до 1080П / 30 и 720п / 30 Подршка РС232Ц и РС422 даљински управљач (Сони Вишћа, ПЕЛЦО П, / Д протокол) интерфејс, за све подешавања камере и pan / Тилт / zoom даљински управљач рад комуникација велике брзине, мултифункционални подешавање ПТЗ.
Примена Поље:
ТЕВО-В1080, УСБ 2.0 ХД Видео конференција камера пружа идеалну прилагођено решење за даљински видео конференције, образовање на даљину, удаљеном медицинске и интернет комуникације и тако даље, од отвореног радног простора у приватном пословног простора и конференцијској сали. Овај фотоапарат, са високим квалитетом, ће постати ваш ексклузивни избор.
Карактеристике производа:
Усвајање 2.1 МП ефективних пиксела, 1 / 2.7 "Екмор ЦМОС
Формат видео: 1080П / 30 720П / 30
УСБ 2.0 интерфејс, једноставна инсталација и руковање
УСБ 2.0 интерфејс, приступ ПТЗ контрола и ЗООМ
Међународно пионирски ултра тих мотора технологија, што ПТЗ окренути тихо
128 пресета и 255 адреса каскаде проширење протокола
Домаће ВИСЦА иницијатива и ПЕЛЦО П, / Д протокол аутоматски идентификациони технологија, нема потребе да се промени код или мени
Оригинал дизајниран Ауто Флип технологија (стони / таваницу)
Тецхнологи Параметри:
| Модел | Тево-в1080 |
| Сензор | 1 / 2.7 & # 8243; ХД цолор ЦМОС |
| Ефективно пиксела | 2.1МП |
| Формат видео | 1080П30,720П30 |
| Зоом | Фиксна Фокус |
| ирис | Аутоматско / ручно |
| Угао Видно поље | 120 & # 176; (В) |
| фокус | Аутоматски / ручни / Гурај |
| Мин. расвета | 5.0Лук на Ф2.0 |
| Баланс беле | Аутоматско / ручно |
| С / Н Ратио | & # 8805; 50дБ |
| Електронски затварача | 1 то 1 / 30с |
| Дигитал Ноисе Редуцтион | / |
| Бацк-светло Компензација | ОН / ОФФ |
| унапред постављени | 255 |
| Пан / тилт угао | Пан 360; Тил -45 ~ +90; |
| Пан / тилт Брзина | 1-280 ° / С (Пан), 1-100 ° / С (Тилт) |
| kontrola терминал | РС-232Ц / РС-422 |
| kontrola протокол | ВИСЦА, ПЕЛЦО-П / Д |
| Интерфејс за видео излаз | УСБ 2.0, |
| Радна температура | 0-50 ℃ |
| снага | ДЦ 12В |
| Потрошња струје | 12В |
| тежина | 1.66кг |
Димензије:
Прибор:
12В адаптер за напајање, ИР даљински управљач, аутоматски, РС-232Ц серијски контролни линија, УСБ 2.0 кабл (5 метара), конзоле и завртњи.
Додај .: Роом511-514, Фенгтиан Нова технологија за изградњу, Северна Ксуеганг Роад, ЛОНГХУА нови дист. Схензхен.ЦН.
Тел: 86-13657740706
Факс: 86-755-85258499
ВхатсАпп: 008613657740706
Скипе: Рејчел Лијанг (008613657740706)
КК: 451810239

