Блуетоотх конференцијски микрофон звучник
Модел бр .:Тево{ 1} ММ6Б
* УСБ / Блуетоотх / Вирелесс / 3.5мм Јацк
* Изграђен у 8 високих светских сведовољачких микрофона
* 6М радијус за преузимање гласа
* 8000мах батерија
* 2 МИЦС ЕКСПАНСИОН су доступне (3 метра радијуса за преузимање говора)
- Брза испорука
- Осигурање квалитета
- 24/7 корисничка служба
Представљање производа
ТЕВО - М6Б Блуетоотх конференцијски микрофон звучник
За мала до средње конференције зум

8к 36О степен Смарт Мицропхоне Арраи, 6М Воице Покупи се радијусу
ТЕВО - М6Б конференција Блуетоотх звучник, са саграђеним - у 8% Степен омнидирекцијских микрофона, снима звук из свих упутстава, а саграђеним - у 5В гласним звучником, омогућава јасније учесницима да се учесницима јасно говоре током састанака.
8000мАх батерија
8000Мах већа капацитет Батерија Подржава време позива на 13 сати, што може задржати све - дан састанка на јединственом набој.


УСБ, Блуетоотх, Бежична донгле везе
УСБ, Блуетоотх, бежични донгле и АУКС 4 начина веза са паметним телефоном, рачунаром, лаптопом и другим уређајима. Без обзира да ли сте код куће или на пословно путовање, овај професионални Блуетоотх конференцијски звучник је увек посвећен помагању да се дуго схватите - превлаканик даљине и високи - квалитетни позиви олакшавајући конференцијски или пословни састанци лакше!
Универзална компатибилност
Компатибилан је са било којим софтверским апликацијама за видео конференције и услуге облака.

| Модел бр. | ТЕВО - М6Б УСБ / Блуетоотх звучник |
| Блуетоотх | БТ5.0 |
| Батерија | 8000мАх (саграђено - у литијумској батерији); Време музике (до 13 сати); Најбрже време напуњености: 3 сата; Редовно пуњење у порасту: 6 сати (подршка ПД2.0 / 3.0 пуњење, са максималном снагом до 18В) |
| Тип везе | УСБ / Блуетоотх / Вирелесс / 3,5 мм Јацк (Даиси - ланчана верзија има 2к3.5мм прикључак) |
| Величина собе састанка | 15-30㎡ |
| Састанак са | До 15 полазника |
| Домет преузимања | 6 метара (19.68 стопа) |
| МИЦС | Изграђен у 8к МИЦС-у |
| Тип микрофона | Омни - смер (распон преузимања од 360 степени) |
| Осетљивост микрофона | -38дб |
| Смањење буке | Да |
| Потпуни дуплек звук | Да |
| АЕЦ | Да |
| Фреквенцијски распон | 100Хз до 20кХз |
| Говорник | 5В / 110дБ |
| Интерфејс | 1 к тип - Ц, 1к 3,5 мм аудио порт, прикључак 2к3,5 мм за експанзијске МИЦС |
| Системски захтеви | Виндовс 7/8/10 или новији, Мацос 10.7 или новији, Цхроме ОС в29.01547 или више |
| Подршка за пријаву | Софтвер: Скипе, ФацеТиме, Зуом, Мицрософт тимови, Хангоутс, Обс, Кссплит итд. |
| Радна температура | -10 степен -+45 степен |
| Температура складиштења | -10 степен -+45 степен |
| Влажност складиштења | 20% - 90% РХ (не-кондензациона) |
| Радна влажност | 20% - 80% РХ (не-кондензациона) |
| Напајање | 5В / 3А или 9В / 2А |
| Величина производа | 143 мм * 143 мм * 75 мм / 261 * 191 * 126мм (пре / после паковања) |
| Тежина производа | 1.02кг /1.67кг (БТНЕТ / Бруто тежина 带扩展麦) (укључени за експанзију МИЦС) |
Popularne oznake: Блуетоотх конференцијски микрофонски звучник, Кина, Произвођачи, Велепродаја, цена, Ниска цена, направљена у Кини












