
УСБ3.{1}} омнидирекциони микрофони
Модел: ТЕВО-М5
6М радио пријемник од 360 степени
УСБ на ПЦ, Блуетоотх са кључем за мобилни телефон и ПАД
Уграђено високо верно усмеравање обезбеђује снимање звука од 360 степени
Поништавање еха и смањење шума
Компатибилан са свим водећим УЦ платформама
Савршено за рачунар, паметни телефон или таблет)
- Брза испорука
- Осигурање квалитета
- 24/7 корисничка служба
Представљање производа
УСБ3.{1}} омнидирекциони микрофони

6М радио пријемник од 360 степени
УСБ/Блуетоотх Донгле за ПЦ/Мобил
Уграђено високо верно усмеравање обезбеђује снимање звука од 360 степени
4 микрофона и 1 звучник
Поништавање еха и смањење шума
Компатибилан са свим водећим УЦ платформама
Савршено за ПЦ или таблет

Ексклузивни преносиви дизајн тако да можете бити мобилни са лаганим дизајном, заштитном торбицом за путовање и трајањем батерије за 14 сати разговора.
Погодно за собе за састанке у кругу од 60-80 квадратних метара. Подржите састанке на лицу места са мање од 20 људи.
Подржава излаз за репродукцију звука од 3,5 мм, могу бити спољне слушалице или звучници.
Ради са већином апликација за УЦ, видео конференције и комуникацију у облаку као што су ЗООМ, Видио, Вебек, Скипе за посао, Гоогле хангоут итд.



Спецификације технологије ТЕВО-М5 Блуетоотх спикерфона | |
| Тип производа | УСБ / Блуетоотх спикерфон |
| Блуетоотх | БТ5.{1}} |
| Батерија | 8000мАХ (уграђена литијумска батерија); Време музике (до 14 сати); Трајање батерије (позив) до 27 сати; Време пуњења до 3 сата (Подршка ПД2.0/3.0 пуњење, са максималном снагом до 18В) |
| Врста конекције | УСБ/Блуетоотх/Бежични/3,5 мм прикључак |
| Величина собе за састанке | 15-30㎡ |
| Састанак са | До 15 учесника |
| Домет преузимања | 6 метара (19,68 стопа) |
| Микрофони | 4к професионални микрофонски низ |
| Тип микрофона | Вишесмерни (опсег подизања од 360 степени) |
| Осетљивост микрофона | -27дБФС |
| Смањење буке | да |
| Фулл дуплек аудио | да |
| АЕЦ | да |
| Фреквенцијски опсег | 100Хз до 22кХз |
| Спеакер | 5В/120дБ |
| Интерфејс | 1 к Типе-Ц, 1 к 3,5 мм аудио порт |
| Системски захтеви | Виндовс 7/8/10 или новији, МацОС 10.7 или новији, Цхроме ОС В29.01547 или новији |
| Подршка апликацијама | Софтвер: Скипе, ФацеТиме, Зоом, Мицрософт Теамс, Хангоутс, ОБС и Кссплит, итд. |
| Радна температура | 0 степен --50 степен |
| Температура складиштења | -10 степен -- +60 степен |
| Радна влажност | 20% -- 85% РХ (без кондензације) |
| Напајање | УСБ: 5В ДЦ @ 500 мА максимално |
| Величина производа | 180 мм * 180 мм * 34,7 мм / 220 * 108 * 83 мм (пре / после паковања) |
| Тежина производа | {{0}}.62КГ /0.95 КГ (нето/бруто тежина) |
Контактирајте нас ако сте заинтересовани за ТЕВО-М5
Popularne oznake: УСБ3.{1}} Омнидирекциони микрофони, Кина, произвођачи, велепродаја, цена, ниска цена, произведено у Кини






