Бежични конференцијски микрофон Блуетоотх звучник са 2 микрофоне експанзије
Модел бр .:Тево{ 1}М}м}м-
* УСБ / Блуетоотх / Вирелесс / 3.5мм Јацк
* Изграђен у 8 високих светских сведовољачких микрофона
* 6М радијус за преузимање гласа
* 8000мах батерија
* 2 МИЦС ЕКСПАНСИОН су доступне (3 метра радијуса за преузимање говора)
- Брза испорука
- Осигурање квалитета
- 24/7 корисничка служба
Представљање производа
ТЕВО - М6Б - Ек Блуетоотх конференцијски микрофон звучник за Б2Б или велепродају
Модел за зум средње конференције
Опис
• Омнидирективно 360 степени 6 метара Пицкуп Рад
• Изузетна пунидуплекска комуникација, усвајање ДСП, носеседукцијске, ехоканцелције, технологије за унапређење гласа, осигуравајући да се сви чују са кристалној кристи;
• УСБ / Блуетоотх / бежична донгле везе
• 8000мАх (уграђена литијумска батерија); Време музике (до 13 сати); Најбрже време напуњености: 3 сата; Редовно пуњење времена за наплату: 6 сати (подршка ПД2.0 / 3.0 пуњења, са максималном снагом до 18В); Подршка за повезивање микрофона
• Веома повећава функционалност продужавањем досега аудио камиона, чиме се обезбеђује да сви гласови на састанку или салону конференције буду гласно и јасно.
Поуздане услуге производње ОЕМ из Тенвео-а
ГОП ГОРП ПРОИЗВОЂАЧИ ЗА ВИДЕО и звук
ИСО - сертификована фабрика
Произвођачи са ниским МОК са контролом квалитета
Конкурентне цене расутих производа

| Модел бр. | ТЕВО - М6Б - Ек УСБ / Блуетоотх звучник |
| Блуетоотх | БТ5.0 |
| Батерија | 8000мАх (саграђено - у литијумској батерији); Време музике (до 13 сати); Најбрже време напуњености: 3 сата; Редовно пуњење у порасту: 6 сати (подршка ПД2.0 / 3.0 пуњење, са максималном снагом до 18В) |
| Тип везе | УСБ / Блуетоотх / Вирелесс / 3,5 мм Јацк (Даиси - ланчана верзија има 2к3.5мм прикључак) |
| Величина собе састанка | 15-30㎡ |
| Састанак са | До 15 полазника |
| Домет преузимања | 6 метара (19.68 стопа) |
| МИЦС | Изграђен у 8к МИЦС-у |
| Тип микрофона | Омни - смер (распон преузимања од 360 степени) |
| Осетљивост микрофона | -38дб |
| Смањење буке | Да |
| Потпуни дуплек звук | Да |
| АЕЦ | Да |
| Фреквенцијски распон | 100Хз до 20кХз |
| Говорник | 5В / 110дБ |
| Интерфејс | 1 к тип - Ц, 1к 3,5 мм аудио порт, прикључак 2к3,5 мм за експанзијске МИЦС |
| Системски захтеви | Виндовс 7/8/10 или новији, Мацос 10.7 или новији, Цхроме ОС в29.01547 или више |
| Подршка за пријаву | Софтвер: Скипе, ФацеТиме, Зуом, Мицрософт тимови, Хангоутс, Обс, Кссплит итд. |
| Радна температура | -10 степен -+45 степен |
| Температура складиштења | -10 степен -+45 степен |
| Влажност складиштења | 20% - 90% РХ (не-кондензациона) |
| Радна влажност | 20% - 80% РХ (не-кондензациона) |
| Напајање | 5В / 3А или 9В / 2А |
| Величина производа | 143 мм * 143 мм * 75 мм / 261 * 191 * 126мм (пре / после паковања) |
| Тежина производа | 1.02кг /1.67кг (Нет / бруто тежина) (укључени за експанзију МИЦС) |
| ЕКСПАНСИОН МИЦС | |
| Име предмета | Мицпхоне |
| Интерфејс | 1к3.5мм Јацк |
| Домет преузимања | 3 метра |
| Величина производа | 73.7 * 74 * 20мм (нето тежина) |
| Тежина производа | 95,5г (нето тежина) |
Popularne oznake: Бежични конференцијски микрофон Блуетоотх звучник са 2 микрофона ширења, Кина, Произвођачи, Велепродаја, цена, ниска цена, направљена у Кини
Можда ти се такође свиђа
-

УСБ бежични Блуетоотх конференцијски спикерфон
-

Тенвео НОВИ микрофон УСБ Блуетоотх бежични 6 метара ...
-

Укључите и репродукујте конференцијске звучник на ПЦ...
-

ТЕВО-М1 конференцијски микрофон УСБ Плуг анд Плаи за...
-

М3Б 5М преносиви блуетоотх конференцијски звучник за...
-

Звичник конференције микрофона за велику конференциј...









