Дигитална 1080П усб веб камера за Андроид мини рачунарску веб камеру
Модел: ТЕВО-ВА200
Назив: Аудио и видео све у једној веб камери
Сензор слике: 1/2,7 ЦМОС сензор (ОВ2710)
Зум: Фиксни фокус
Интерфејс:Мицро УСБ2.{1}}
Резолуција: 1920×1080
Уграђена 2 омни усмерена микрофона
Објектив: 2,2 мм широк угао гледања
Ефективни пиксел: 2,10 мегапиксела
Формат видео компресије: МЈПЕГ, ИУВ
Хоризонтални угао гледања: дијагонално: 124 степена, хоризонтално: 112 степени, вертикално: 82 степена
Систем подршке: Виндовс:10, 8.1, 8, 7 и мацОС 10.12-10.14,ОС Кс 10.8-10.11,Мац ОС Кс10.0-10.7
Компатибилни софтвер: Зоом, Блуе Јеанс, Броадсофт, Старлеаф, Пекип, Видио, Гоогле Хангоутс, Иди на састанак итд
- Брза испорука
- Осигурање квалитета
- 24/7 корисничка служба
Представљање производа
Дигитална 1080П усб веб камера за андроид мини пц веб камеру









| Модел | ТЕВО-ВА200 |
| Име | Аудио и видео све у једној веб камери |
| Сензор | 1/2,7 ЦМОС сензор (ОВ2710) |
| Ленс | 2,2 мм широк угао гледања |
| Ефективни пиксел | 2,10 мегапиксела |
| Зоом | Фиксни фокус |
| Интерфејс | Мицро УСБ2.{1}} |
| Формат видео компресије | МЈПЕГ,ИУВ |
| Резолуција | 1920×1080 |
| Хоризонтални угао гледања | Дијагонала: 124 степена, хоризонтална: 112 степени, вертикална: 82 степена |
| Минимално осветљење | 350Лук |
| Напајање | УСБ напајање, 5В, 70мА |
| Микрофон | Уграђена 2 омни усмерена микрофона |
| Спеакер | Не |
| МОД | 50цм |
| Баланс беле | Ауто |
| ФПС | Макс. 30 фпс (МЈПГ) |
| Дужина кабла | 3m |
| Систем подршке | Виндовс:10, 8.1, 8, 7 и мацОС 10.12-10.14,ОС Кс 10.8-10.11,Мац ОС Кс10.0-10.7 |
| Компатибилан софтвер | Зоом, Блуе Јеанс, Броадсофт, Старлеаф, Пекип, Видио, Гоогле Хангоутс, Иди на састанак итд |
| Прибор | УСБ кабл, упутство за употребу |
| Потрошња струје | 2w |
| Отпор | 4Ω |
| Максимални излаз | 85дБ |
| Правац микрофона | Омнидирецтионал |
| Осетљивост | -33дБФС |
| Фреквенција микрофона | 20Хз-20КХз |
| Подигните домет (радио) | 3m |
| Величина производа | 262(Ш)×85,5(Д)×110(В)мм |
| Тежина производа | 0.33 g |
Popularne oznake: дигитална 1080п усб веб камера за андроид мини пц веб камеру, Кина, произвођачи, велепродаја, цена, ниска цена, направљено у Кини












