УСБ веб камера за Скипе
УСБ3.0 Видео излаз
1/28 '' 4К УХД ЦМОС сензор
8 мега пиксела (16: 9)
4K(3840 x 2160), 2K(2560*1440), 1080P(1920*1080)
ЕПТЗ са 5к дигиталним зумом
Изграђен - у микрофонима и звучнику (ВА300Б)
Додавање 1 микрофона кроз УСБ - порт (ВА300Б)
5М опсег гласовног преузимања, 120 степени Фов
- Брза испорука
- Осигурање квалитета
- 24/7 корисничка служба
Представљање производа




5к дигитални зумирање и аутоматски умарање
1/28 "4К УХД ЦМОС сензор 120 степени Ултра - широк хоризонтални угао 4к дигитални зум 8.29Мега пиксела

Једноставан за контролу и употребу
4К, све - у - један веб камеру опремљен је једним даљинским управљачем и подржава 2 положаја унапред подешавања у интернету - процесу учења или састанцима. То је веома ефикасно за личну или малу употребу у соби за састанке.

Универзална компатибилност
Компатибилан је са зумом, Скипе за пословање, Мицрософт Линц (тимове), Воовмеетинг, Цисцо ВебЕКС и други софтвер за конференције.

Једноставан за употребу
Радни систем меч: правилно делује у оперативном систему Виндовс 7 / 8.1 / 10, Мац ОС 10.10 и новији. Само прикључите камеру путем УСБ кабла на уређај који желите да повежете.
| Модел | ТЕВО - ВА300Б |
| Сензор | Сони имк415 |
| Ефективни пиксел | 8.29МЕГА пиксела |
| Видео излаз пиксела | 3840 к 2160 @ 30фпс, 2560 к 1440 @ 30фпс, 1920 к 1080 @ 30фпс итд |
| Дигитални зум | 5x |
| Поље гледишта | 118,8 степен (д), 109,9 степени (х), 74,6 степени (В) |
| ДНР | 2Д и 3Д ДНР |
| Кодирање | Иув, мјпг |
| ЕПТЗ | Подршка |
| АИ функција | Подршка |
| Изграђен - у МИЦ | НТСЦ / ПАЛ |
| Унапред подешени положај | 2 |
| Опсег пикапа гласа | 5метрајери |
| Изграђен - у звучнику | 1 |
| Напајање | Тип - Ц / 12В адаптер за напајање |
| Улазни напон | 12В или 5В |
| Даљински управљач | Да |
| Подршка за пријаву | Софтвер: Скипе, ФацеТиме, Зуом, Мицрософт тимови, Хангоутс, ОМС и КсСплит итд. |
| Системски захтеви | Виндовс 7/8/10 или новији, Мацос 10.7 или новији, Цхроме ОС в29.01547 или више |
| Радна температура | 0 степени -- 50 степен |
| Температура складиштења | 0 степени -- 60 степен |
| Влажност рада | 20 ~ 85% РХ |
| Величина производа | 210 * 58 * 50 мм / 263 * 136 * 80 мм ((пре / после паковања) |
| Тежина производа | 0,25кг / 0.6кг (нето / бруто тежина) |
Popularne oznake: УСБ веб камера за Скипе, Кину, Произвођачи, Велепродаја, цена, ниска цена, направљена у Кини










