ХДМИ Цхурцх Ливе Стреаминг ПТЗ камера 20к оптички зум
Модел: ТЕВО-ВХД20У
* 20к оптички зум
* Дијагонални угао дијагонације 60 степени
* 1 / 2.8''''''''они ЦМОС сензор
* 2.38 Мега Пикел, 1080п @ 60фпс
* ХДМИ УСБ видео излази
* Тачно, глатко и тихо ПТЗ покрет (ПАН: 350 степени, нагиб: 180 степени)
* 2Д и 3Д НР
* Предајте: 10 путем даљинског подешавања ИР (256 Виа РС232)
* Подршка Висца, Пелцо-П и Пелцо-Д протокол, РС232 / РС485 / ИП / ИР даљински управљач
* Подршка постављању радне површине, монтирање плафона, носач зида и стана (обрнуто)
* Компатибилан је са највише водећих софтвера и платформе видео конференција
- Брза испорука
- Осигурање квалитета
- 24/7 корисничка служба
Представљање производа
Тенвео УСБ3. 0 / ХДМИ 20Кс оптички зум ФХД 1080п Црква Пренос уживо ПТЗ камера

Надоградите своје искуство виртуалног сарадње саТенвео УСБ3. 0 / ХДМИ 20Кс оптички зум ФХД 1080п 60фпс ПТЗ конференцијски фотоапарат.Професионално решење за хватање запањујућих визуала током видео конференција, црквених услуга, обожавања догађаја, групних обука, образовних сесија и живих потома.


【𝐅𝐇𝐃 𝟏𝟎𝟖𝟎𝐏 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐨𝐧𝐟𝐞𝐫𝐞𝐧𝐜𝐞 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 Снимите све детаље и пружити уједначено искуство са ТЕНВЕО ФХД 1080п 60фпс ПТЗ конференцијском собом. Са својим 20к оптичким зумом, 1/28 '' ЦМОС сензор, 2,38 Мегапиксела сочива, сада можете да ухвате запањујуће детаљне визуелне визуелне визуелне визуелне визуелне особе које доносе ваше виртуелне састанке или догађаје у животу. Ширококутни сочиво осигурава да ниједан учесник није изостављен из оквира, док 20к оптички зум омогућава крупницима кључних звучника и предавача.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐒𝐢𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐏𝐚𝐧 / 𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 Тенвео ПТЗ камера може се на даљину управљати даљинским путем 350 степени (± 175 степени) хоризонтално и 180 степени (± 90 степени) вертикално на тачан, гладак и тихи начин. Такође је подршка од 10 поставки подешавања преко ИР даљинског управљача и доступан је за постављање до 255 унапред подешавања путем РС232 и РС485 интерфејса за професионалну контролу. Погодан начин могао би брзо да контролише ПТЗ камеру, нагиб, зумира и прелази на унапред подешену позицију за јединствену секвенцу.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐂𝐨𝐧𝐧𝐞𝐜𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 Тенвео Видео конференцијску камеру подржава видео излазне канале, укључујући УСБ3. 0 и ХДМИ. Беспрекорно се повезују на популарне платформе видео конференција попут Скипеа, Зоом, ОМС и ИоуТубе-а кроз УСБ3. 0 или ХДМИ. У међувремену, може истовремено излазити максимално 1080п @ 60фпс видео са ХДМИ ливе стреаминг (МЈПГ / Х.264 / Х.265). То је савршено решење за мала или средња група са пословним састанцима.

【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 ПТЗ камера може бити компатибилна са тренутним популарним софтвером за видео / састанке, укључујући зумирање, Скипе, ИоуТубе, Фацебоок Мессенгер, тимове, фацетиме, Гоогле Хангоут, Обс, Гоогле се састаје и тако даље. Подржава Виндовс 7 / 8.1 / 10, Мац ОС 10.10, Линук, Андроид или више. Камера за стриминг се такође широко користи на видео позивима, видео конференцијама, интернетским курсевима, преношењем цркве, предавање на факултету, теле-лијекови, даљински тренинг, даљински интервјуи, едукација на даљину, итд

【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐎𝐩𝐭𝐢𝐨𝐧𝐬】 Конференцијска веб камера подржава радну површину, монитор, стативу, зидну или плафонску монтажу (укључени вијци за зид и монтирање).

| Модел бр. | ТЕВО-ВХД20У |
| Сензор | 1/28''''''''''''''''Он ЦМОС |
| Ефективни пиксели | 2,38 мега пиксела |
| Видео сигнали | 1080п @ 60/50/30/25ФПС, 720п @ 60/50/30/25ФПС |
| Зум | 20к оптички зум |
| Сочива | ф =5. 9-94. 4 мм |
| Отвор бленде | F1.8-3.9 |
| Хоризонтални угао | 52.1 степен (В) -3. 4 степени (Т) |
| Вертикални угао | 29.3 степена (В) -1. 9 степени (Т) |
| Дијагонални угао | 59.8 степени (В) -3. 9 степен (Т) |
| Видео излаз | УСБ 3. 0, ХДМИ |
| Формат кодирања видео записа | Х.264, Х.265, МЈПГ, ИУИ2 |
| Резолуција видео записа | 1080п (1920 * 1080) итд |
| Сигнални стандард | НТСЦ / ПАЛ |
| Унапред подешени положај | Корисник може поставити до 255 пресеката (10 претирача од ИР Ремоте) |
| Контролни интерфејс | РС -232 (само улаз), РС -485, УСБ |
| Затварач | 1/30С -1 / 10000С, АУТО |
| Брзина бауда | 2400/4800/9600 / 38400бпс |
| Контролни протокол | Висца, Пелцо-Д, Пелцо-П (РС -232, РС -485) |
| УСБ протокол | УВЦ1.1 |
| Минимално осветљење | 0. 1лук |
| Снр | Већи или једнак 50 дБ |
| Хоризонтална ротација | 35 0 Диплома (± 175 степени) 0,1 степен / с -100 степен / с |
| Вертикална ротација | 18 0 Степен (± 90 степени) 0,1 степен / с -80 степен с |
| Напајање | ДЦ 12В / 2А |
| Потрошња енергије | 12W |
| Радна температура | 0 степен до 40 степени |
| Влажност рада | 20% -80% РХ |
| Температура чувања | -20 степен до 60 степени |
| Влажност складиштења | 20% -90% РХ |
| Величина производа | 247.1 * 152 * 169,6 мм / 285 * 217 * 197мм (пре / после паковања) |
| Тежина производа | 1.37кг / 2.45кг (мрежа / бруто тежина) |
Popularne oznake: ХДМИ Цхурцх уживо пренос ПТЗ камера 20к оптички зум, Кина, Произвођачи, Велепродаја, цена, ниска цена, направљена у Кини












