Аудио и видео све у једној веб камери ТЕВО-ВА200Про
Aug 11, 2020


| Модел | ТЕВО-ВА200 Про |
| Име | Аудио и видео све у једној веб камери |
| Сензор | 1 / 2,7 ЦМОС сензор (ОВ2710) |
| Објектив | Широк угао гледања 2,2 мм |
| Ефективни пиксел | 2,10 мега пиксела |
| Зоом | Фиксни фокус |
| Приступ | Мицро УСБ2.0 |
| Формат видео компресије | МЈПЕГ, ИУВ |
| Резолуција | 1920×1080 |
| Хоризонтални угао гледања | 112° |
| Минимално осветљење | 350Лук |
| Напајање | УСБ напајање, 5В, 70мА |
| Микрофон | Уграђена 2 омни усмерена микрофона |
| Звучник | Уграђена 2 звучника |
| МОД | 50цм |
| Баланс беле | Ауто |
| ФПС | Мак 30фпс (МЈПГ) |
| Дужина кабла | 3m |
| Систем подршке | Виндовс: 10, 8.1, 8, 7 и мацОС 10.12 ~ 10.14 、 ОС Кс 10.8 ~ 10.11 、 Мац ОС Кс10.0 ~ 10.7 |
| Компатибилни софтвер | Зоом, Блуе Јеанс, Броадсофт, Старлеаф, Пекип, Видио, Гоогле Хангоутс, Го то Меетинг итд. |
| Прибор | УСБ кабл, упутство за употребу |
| Потрошња струје | 2w |
| Фреквенција звучника | 20Хз ~ 20КХз |
| Отпор | 4Ω |
| Макимум оутпут | 85дБ |
| Смер микрофона | Свесмерно |
| Осетљивост | -33дБФС |
| Фреквенција микрофона | 20Хз ~ 20КХз |
| Домет (радио) | 3m |
| Величина производа | 262 (Ш) × 85,5 (Г) × 110 (В) мм |
| Тежина производа | 0.33 g |





