Фулл ХД 1080п УСБ видео конференција камера за састанке (ТЕВО-ХД9620)
Mar 25, 2017
Модел НО .: ТЕВО-ХД9620
Видео:
Боја: Сребрна
Време доставе: 2 дана након плаћања
Ефективно пиксела: 2.1 Мега Пикелс
Систем сигнала: 1080П / 30 720п / 30
Камера Контрола Интерфејс: РС-232Ц / РС 422
Транспорт Пакет: камера кутија Боја оптички зум са ПЕНА, Јака Картон међународни стандард за паковање
Оригин: Кина
Тип: Видео конференцијски систем
Комуникација: Виред
Сензор: 1 / 2.8 "Екморцмос
Објектив: 10 Кс Оптички
Буилт-ин Видео излаз: УСБ 2.0,
Заштитни знак: Тенвео
Спецификација: ЦЕ ФК, ИСО9001: 2008
Преглед производа:
ТЕНВЕО комбинује 1080П Хигх дигитални видео излаз са погодности традиционалног УСБ 2.0, пружајући идеално видео конференције решење за маркетинг. УСБ 2.0, видео конференција камера, са 2.1 МП ЦМОС сензор боја, излазној високе резолуције квалитет слике слику која достигне до 1080П / 30 и 720п / 30. Подршка РС-232Ц и 422 даљински управљач (Сони ВИСЦА, ПЕЛЦО П, / Д протокол) интерфејс, за све поставке фотоапарата и пан / тилт / зоом даљински рад контроле комуникација велике брзине, мултифункционални подешавање ПТЗ.
Примена Поље:
ТЕНВЕО, УСБ 2.0 ХД Видео конференција камера пружа идеалну прилагођено решење за даљински видео конференције, образовање на даљину, удаљеном медицинске и интернет комуникације и тако даље, од отвореног радног простора у приватном пословног простора и конференцијској сали.
Карактеристике производа:
1. Усвајање 2.1 МП ефективних пиксела, 1 / 2.8 "Екмор ЦМОС,
2. Формат видео: 1080П / 30 720П / 30
3. УСБ 2.0 интерфејс, једноставна инсталација и руковање
4. УСБ 2.0 интерфејс, приступ ПТЗ контрола и ЗООМ
5. Међународно пионирски ултра тих мотора технологија, што ПТЗ окренути тихо
6. 64 пресета и 255 адреса каскаде проширење протокола
7. Домаћа ВИСЦА иницијатива и ПЕЛЦО П, / Д протокол аутоматски идентификациони технологија, нема потребе да се промени код или мени
8. Радио дизајниран Ауто Флип технологија (стони / таваницу)
Тецхнологи Параметри:
| П ОДЕЛ | ТЕВО-ХД9620 |
| Сензор | 1 / 2.8 "Екмор ЦМОС |
| Ефективно пиксела | 2.1МП |
| Формат видео | 1080П30, 720П30 |
| Зоом | 20 к оптички зум 12к дигитални |
| Угао Видно поље | 355 ° |
| фокус | Аутоматско / ручно |
| Мин. расвета | 0.25Лук ат Ф1.2 |
| Баланс беле | Аутоматско / ручно |
| С / Н Ратио | > 50дБ |
| Електронски затварача | 1 / 1-1 / 10,000С |
| Дигитал Ноисе Редуцтион | / |
| Бацк-светло Компензација | ОН / ОФФ |
| унапред постављени | 64 |
| kontrola терминал | РС-232Ц / РС-485 |
| kontrola протокол | ВИСЦА, ПЕЛЦО-П / Д |
| Интерфејс за видео излаз | УСБ 2.0, |
| Радна температура | 0-50 |
| снага | ДЦ 12В |
| Потрошња струје | 12В |
| тежина | 1.4кг |
Наше услуге:
1, 2иеарс гаранција
2, ОЕМ услуге
3, Брза испорука (2 дана након уплате примљене)
4, ТТ / Паипал прихватљив
ТЕНЦЕО Индустриал Цо, доо је основана 2002. године, професионални произвођач видео конференцијске камере, са ЦЕ, ФЦЦ, ИСО9001: 2008 сертификат. Посвећени смо снабдевање Хи-Тецх, висок квалитет и хуманизованог видео конференције решења. РТЛ је на располагању.
Надам се да сарађују са вама!
Додај .: Роом511-514, Фенгтиан Нова технологија за изградњу, Северна Ксуеганг Роад, ЛОНГХУА нови дист. Схензхен.ЦН.
Тел: 86-13657740706
Факс: 86-755-85258499
ВхатсАпп: 008613657740706
скипе:
Рејчел Лијанг (008613657740706)
КК: 451810239
ВеЦхат: 13657740706

