ТЕВО-В1080 ПТЗ 1080П Добар квалитет Корисне конференције Чат УСБ видео конференција камера
Mar 25, 2017
Модел НО .: ТЕВО-В1080
Боја: Сребрна
Време доставе: 3 дана након плаћања
Ефективно пиксела: 2.1 Мега Пикелс
Буилт-ин Видео излаз: УСБ 2.0,
Језик: Енглески
Протокол: Висца, Пелцо-Д / П,
Прилагођено: цустомизед
Заштитни знак: Пуас
Спецификација: 135 * 145 * 150мм
Хс код: 8525
Видео:
РТЛ: одм
Сензор: 1 / 2.8 "ХД + ЦМОС
Објектив: Фиксни фокус
КОР: Да
Сертификат: ЦЕ, ИСО9001
Стање: Ново
Сертификати: ЦЕ, РоХС ИСО ФЦЦ-
Транспорт Пакет: Неутрална пакет или као Прилагођено
Оригин: Кина
Преглед производа:
ТЕНВЕО комбинује 1080П Хигх дигитални видео излаз са погодности традиције УСБ 2 .0, пружајући метод за маркетинг за изградњу економски видео конференцију. , УСБ 2 .0 видео конференција камера, са 2. 2 МП ЦМОС сензор боја, излазној високе резолуције квалитет слике слику која достигне до 1080П / 3 0 и 720п / 30. Подршка РС-232Ц и 422 даљински управљач (ВИСЦА, ПЕЛЦО П, / Д протокол) интерфејс, за све поставке фотоапарата и пан / тилт / зоом даљински рад контроле комуникација велике брзине, мултифункционални подешавање ПТЗ.
Примена Поље:
ТЕВО, УСБ 2 .0 ХД Видео конференција камера пружа идеалну прилагођено решење за даљински видео конференције, образовање на даљину, удаљеном медицинске и интернет комуникације и тако даље, од отвореног радног простора у приватном пословног простора и конференцијској сали.
Карактеристике производа:
1. Усвајање 2. 2 МП ефективних пиксела, 1/2. 8 "Екмор ™ ЦМОС
2. Формат видео: МЈПЕГ, 1080П / 30 720П / 30
3. 10 к оптички, 12 к дигитални
4. УСБ 2.0 интерфејс, Плуг анд Плаи
5. УСБ 2.0 интерфејс, приступ ПТЗ контрола и ЗООМ
6. Међународно пионирски ултра тих мотора технологија, што ПТЗ окренути тихо
7. 128 пресета и 255 адреса каскаде проширење протокола
8. Домаћа иницијатива ВИСЦА и ПЕЛЦО П, / Д протокол аутоматски идентификациони технологија, нема потребе да се промени код или мени
9. Радио дизајниран Ауто Флип технологија (стони / таваницу)
Тецхнологи Параметри:
| П ОДЕЛ | ТЕВО-В1080 |
| Сенс О Р | 1 / 2.7 "ХД ЦМОС |
| Ефективно пиксела | 2. 2 МП |
| Видео П ормат | 1080П30, 720П 30 |
| Зоом | Фиксни фокус |
| ирис | Аутоматско / ручно |
| Угао П иелд од В иев | 56 & # 176; (В) |
| фокус | Аутоматски / ручни / Гурај |
| Мин. ил Луминатион | 0.2 Лукс /0.005Лук |
| Баланс беле | Аутоматско / ручно |
| С / Н Ратио | & # 8805; 50дБ |
| Електронски М Хуттер | 1 до 1/10000 с |
| Дигитал Ноисе Редуцтион | 2Д / 3Д |
| Бацк-лигхт Ц омпенсатион | ОН / ОФФ |
| унапред постављени | 255 |
| Пан / тилт угао | Пан & # 177; 170 & # 176; , Тил -30 & # 176; ~ + 90 & # 176; |
| Пан / тилт Брзина | 0.1-180 & # 176; (Пан), 0.1-120 & # 176; (Тилт) |
| kontrola терминал | РС-232Ц / РС-422 |
| kontrola протокол | ВИСЦА, ПЕЛЦО-П / Д |
| Интерфејс за видео излаз | УСБ 2.0, |
| Радна температура | -10 & # 186; Ц ~ + 50 & # 186; Ц |
| снага | ДЦ 12В |
| Снага, Ц онсумптион | 12В |
| тежина | 1.6кг |
Димензије:
240 х 95 х 145мм / 330 х 285 х 130 мм (пре / после паковање)
interfejs Погледај
Прибор:
12В адаптер за напајање, ИР даљински управљач, аутоматски, РС-232Ц серијски контролни линија, УСБ 2.0 кабл (5 метара), конзоле и завртњи.
Брз почетак:
Наше услуге:
1, две године гаранције
2, ОЕМ и ОДМ услуге (језик, логотип, паковање итд доступно)
3, фаст деливери (3-10 дана након уплате примљене)
4, ТТ / Паипал прихватљив
ТЕВНВЕО видео Тецхнологи Цо, доо је основана 2002. године, професионални произвођач видео конференцијске камере, са ЦЕ, ФЦЦ, ИСО9001: 2008 сертификат. Посвећени смо снабдевање Хи-Тецх, висок квалитет и хуманизованог видео конференције решења. ОЕМ и ОДМ је доступан.
Дон`т хестиате да ме контактирате за све информације.
Надам се да сарађују са вама!
Е-маил: салес02@тенвео.цом
Фацебоок: Ксиаолинг Нинг-
Твиттер: Кери Нинг-
Скипе: Кери Нинг-
Шта је апликација: + 8618677780472
Ми цхат: 18677780472
КК: 936923808
Трговина Менаџер: цн1520308805нкцк

