АИ Аутоматска конференција за праћење ПТЗ камера НДИ камера 12к оптички зум са УСБ ХДМИ СДИ РЈ45
Модел: ТЕВО - ВХД612А НДИ
* 12к оптички зум, подржати АИ ауто - праћење
* Кристално Цлеар ХД1080П квалитет слике
* 1/28'''''Сони ЦМОС сензор, 2,07МП Ефективна пиксела
* СДИ, ХДМИ УСБ, РЈ45 Видео излаз (Подршка Пое и ИП стреаминг)
* Тачно, глатко и тихо ПТЗ покрет (ПАН: 350 степени, нагиб: 180 степени)
* 2Д и 3Д НР за најбољи квалитет видео записа у различитим условима осветљења
* Предајте: 10 путем даљинског подешавања ИР (256 Виа РС232)
* Подршка Висца, Пелцо - П, и Пелцо - Д Протокол, РС232 / РС485 / ИП / ИР даљински управљач
* Мрежни протокол: НДИ|ХКС2, СРТ, ТЦП / ИП, ХТТП, РТСП, РТМП, ОВК, ДХЦП, Мултицаст итд.
* Подршка постављању радне површине, монтирање плафона, носач зида и стана (обрнуто)
* Подршка ПоЕ / НДИ: Може да напајање, контролу, постави и прегледате видео преко једног Етхернет кабла.
- Брза испорука
- Осигурање квалитета
- 24/7 корисничка служба
Представљање производа
Тенвео надограђен НДИ / СДИ / ЛАН / ХДМИ / УСБ3.0 АИ - Праћење 12к 1080п 60фпс ПТЗ камера

ТЕНВЕО АИ АУТО ТРАЦКИНГ НДИ / 3Г - СДИ / ХДМИ / ЛАН / УСБ3.0 ПОЕ 12Кс оптички зум + 8 Кс Дигитал Зоом ФХД 1080п 60фпс ПТЗ камераје савршен избор за хватање и стримирање црквених услуга, обожавања догађаја, активности владе, састанка, концерата уживо, лансирање производа, студијско стреаминг и пренос уживо и пренос уживо.

【𝐓𝐞𝐧𝐯𝐞𝐨 𝐍𝐃𝐈 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 НДИ ПТЗ Ливе Стреаминг камера је опремљена са 12к оптичким + 8 к дигиталним зумираним сочивима широким углом који је досег до 1080п 60фпс ФХД видео излаз видео записа. Опремљен је са ЦМОС сензором 1/28 ", у комбинацији са 2Д и 3Д дигиталном технологијом смањења буке и алгоритам. Са службеном потврдом НДИ лиценцом Невтек-а, можете приступити Ултра - ниским латентним, висококвалитетним, оквиром - прецизним видео стримингом и ПТЗ контролом на НДИ контролу.

【𝐀𝐈 𝐀𝐮𝐭𝐨 𝐏𝐓𝐙 𝐂𝐚𝐦𝐞𝐫𝐚】 АИ ПТЗ камера са аутоутом - праћење подржава праћење људских облика на основу напредног АИ алгоритам. Кроз препознавање лица може тачно одредити локацију људи, реализовати аутоматско праћење и аутоматски избор оквира. То га чини идеалним за снимање догађаја уживо, као што су црквене услуге обожавају догађаје, спортске догађаје, концерте уживо, видео продукција или велике конференције.

【𝐒𝐦𝐨𝐨𝐭𝐡 𝐚𝐧𝐝 𝐏𝐚𝐧 / 𝐓𝐢𝐥𝐭 𝐌𝐨𝐯𝐞𝐦𝐞𝐧𝐭】 Тенвео НДИ ПТЗ камера може се на даљину контролисати да бисте ротирали 350 степени (± 175 степени) хоризонтално и 180 степени (± 90 степени) вертикално на тачан, гладак и тихи начин. Такође подржава 10 подешавања подешавања кроз ИЦ даљински управљач и доступан је за подешавање до 255 унапред подешавања преко РС232 и РС485 интерфејса за професионалну контролу. Погодан начин може брзо да контролише ПТЗ камеру Пан, нагиб, зумира и премешта се на унапред постављену позицију за затварање - горе.

【𝐌𝐮𝐥𝐭𝐢𝐩𝐥𝐞 𝐈𝐧𝐭𝐞𝐫𝐟𝐚𝐜𝐞𝐬】 Опремљен са 3Г - СДИ, ХДМИ, УСБ3.0 и РЈ45 интерфејсима, овај ПТЗ ливе преносни фотоапарат пружа флексибилност и свестраност када је у питању повезивање са различитим уређајима и платформама. Поздрав (802.3.3аф) подржан. У међувремену, линија и линијска интерфејси могу се повезати са аудио уређајима, подржавајући истовремено аудио и видео стриминг (аудио уређај није укључен). То је компатибилно са широким спектром уређаја и платформи, омогућавајући вам да испуните све своје потребе за преносом уживо.


【𝐔𝐧𝐢𝐯𝐞𝐫𝐬𝐚𝐥 𝐂𝐨𝐦𝐩𝐚𝐭𝐢𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐲 𝐒𝐨𝐟𝐭𝐰𝐚𝐫𝐞 𝐒𝐮𝐩𝐩𝐨𝐫𝐭】 ИП Ливе Стреаминг камера може бити компатибилна са тренутним популарним софтвером за видео / стриминг, укључујући зумирање, Скипе, ИоуТубе, ВебЕКС, Блуејеанс, Фацебоок, тимове, ФацеТиме, Гоогле Хангоут, Обс софтвер за производњу Гоогле и Видео продукције који подржава НДИ ХКС. Подржава Виндовс 7 / 8.1 / 10, Мац ОС 10.10, Линук, Андроид или више. Камера за стриминг се такође широко користи на интернетским курсевима, Црквене преносне емисије, Теле - Медицина, Студио Стреаминг, Хигх - Тецх Цонференце, велики догађаји итд.


【𝐕𝐚𝐫𝐢𝐨𝐮𝐬 𝐈𝐧𝐬𝐭𝐚𝐥𝐥𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐄𝐱𝐜𝐞𝐥𝐥𝐞𝐧𝐭 𝐂𝐮𝐬𝐭𝐨𝐦𝐞𝐫 𝐒𝐞𝐫𝐯𝐢𝐜𝐞】 ПТЗ ливе преносничка камера подржава радну површину, стативу, зидну или плафонску монтажу (укључени вијци за зид и монтирање). А Тенвео нуди одлично након - продајне услуге и услужне услуге за техничку подршку за животну техничку подршку (услуга надоградње фирмвера итд.). Контактирајте нас ако имате било каквог питања, радо ћемо вам одговорити у року од 24 сата и дефинитивно вам пружимо задовољавајуће решење.
| Модел бр. | ТЕВО - ВХД612А НДИ |
| Сензор | 1/2.8'' |
| Ефективни пиксели | 2.07МП |
| Видео сигнали | 1080P60, 1080P59.94, 1080P50, 1080P30, 1080P29.97, 1080P25, 1080I60, 1080I59.94, 1080I50, 720P60, 720P59.94, 720P50 |
| Зум | 12к оптички зум |
| Сочива | ф =4.2 мм ~ 50,4 мм |
| Отвор бленде | F1.8 ~ F2.8 |
| Хоризонтални угао | 70,2 степен ~ 6,52 степени |
| Вертикални угао | 42.6 степени ~ 3,76 степени |
| Дијагонални угао | 77,5 степен ~ 7,53 степени |
| Дигитални зум | 8X |
| Видео излаз | УСБ 3.0, ХДМИ, РЈ45, СДИ |
| Сигнални стандард | НТСЦ / ПАЛ |
| Контролни интерфејс | РС232, РС485, УСБ, мрежа |
| Затварач | 1/30s ~ 1/10000s |
| Баланс белог | Ауто, затворени, отворени, један притиснут, мануелни, вар |
| Накнада за позадинско осветљење | Подршка |
| Дигитално смањење буке | 2Д и 3Д дигитално смањење буке |
| Брзина бауда | 2400/4800/9600/19200/38400 |
| Контролни протокол | Висца, Пелцо - Д, Пелцо - п |
| УСБ протокол | УВЦ 1.1 |
| Минимално осветљење | 0,5 ЛУКС @ (Ф1.8, АГЦ на) |
| Снр | Већи или једнак 50 дБ |
| Хоризонтална ротација | 350 степени (± 175 степени) 0,1 степен / С-100 степен / с |
| Вертикална ротација | 180 степени (± 90 степени) 0,1 степен / С-80 степен С |
| Х & В Флип | Подршка |
| Слика замрзавање | Подршка |
| Пое | Подршка |
| Број унапред постављеног | 255 |
| Предодзорна тачност | 0,1 степен |
| ИПЦ карактеристике | |
| Формат кодирања видео записа | Х.264 / Х.265 / МЈПГ |
| Видео ток | Главни ток, поднесак |
| Резолуција главног тока | 1920к1080, 1280к720, 1024к576, 940к540, итд. |
| Резолуција подноса | 1280к720, 1024к576, 720к480, 720к408 итд. |
| Брзина видео записа | 32кбпс ~ 102400кбпс |
| Тип битног степена | Променљива стопа, фиксна стопа |
| Брзина кадрова | 50Хз: 1фпс ~ 50фпс, 60Хз: 1фпс ~ 60фпс |
| Аудио компресија | Аац |
| Брзина звука | 96кбпс, 128кбпс, 256кбпс |
| Мрежни протокол | НДИ|ХКС2, СРТ, ТЦП / ИП, ХТТП, РТСП, РТМП, ОВК, ДХЦП, Мултицаст итд. |
| Улаз / излазни интерфејс | |
| ХД излаз | 1кхдми 1к3Г - СДИ: БНЦ тип, 800мвп - П, 75Ω, заједно до СМПТЕ 424М стандарда |
| Лан | 1КСРЈ45: 10М / 100М Етхернет интерфејс, ПоЕ (802.3аф) |
| Аудио интерфејс | 1-ЦХ: 3,5 мм аудио интерфејс, линија у 1-ЦХ: 3,5 мм аудио интерфејс, линија |
| Усб | 1КСУСБ3.0: Унесите женски прикључак |
| Комуникацијски интерфејс | 1КСРС232 Ин: 8пин мин дин, Максимална удаљеност: 30м, Протокол: Висца / Пелцо - Д / Пелцо - п 1КСРС232 Оут: 8пин мин дин, макс. 1КСРС485: 2Пин Пхоеник Порт, Максимална удаљеност: 1200м, Протокол: Висца / Пелцо - Д / Пелцо - п |
| Прикључак за напајање | Тип Јеита (ДЦ у 12В) |
| Генеричка спецификација | |
| Напајање | ДЦ 12В / 2А |
| Потрошња енергије | 12W |
| Радна температура | 0 степени до 40 степени |
| Влажност рада | 20% -80% РХ |
| Температура чувања | -20 степена до 60 степени |
| Влажност складиштења | 20% -90% РХ |
| Величина производа | 247.1 * 152 * 169,6 мм / 285 * 217 * 197мм (пре / после паковања) |
| Тежина производа | 1.37кг / 2.45кг (мрежа / бруто тежина) |
Popularne oznake: АИ Аутоматска конференција за праћење ПТЗ камера НДИ камера 12к оптички зум са УСБ ХДМИ СДИ РЈ45, Кина, Произвођачи, Велепродаја, цена, ниска цена, направљена у Кини




